czwartek, 30 maja 2013

Coś się kończy a coś się zaczyna czyli kilka słów o Maybelline Trends.

Wczorajszego popołudnia zapukała do mnie pani listonoszka. W ręce trzymała kopertę bąbelkową a w w niej coś zaadresowane dla mnie.

Byłam w ciężkim szoku jak moim oczą ukazał się lakierek Colorama z listem od Maybelline New York. 
Treść listu była myśl przewodnia dotycząca powstania marki Maybelline po ten czas oraz podziękowanie za tworzenie własnie stronki www.maybellinetrends.pl

I tak własnie zdałam sobie sprawę ze w grudniu tego roku byłoby kilka lat jak jestem na tej stronie. Od samego powstania serwisu aż do teraz. Hm... ale niestety co było dobre szybko się kończy. Czyli wszytko to co tworzyłyśmy w co tak naprawdę wkładałyśmy serce plus cale zaangażowanie przemija z czasem.

Na dniach czeka nas całkiem nowa odsłona portalu mayabellinetrends.pl oraz kolejna edycja programu.  Ale to już nie będzie to samo.

Hm.. dlatego nadążyła się okazja na podziękowanie dla dziewczyn które miałam okazje tam poznać. Świetnie się z Wami bawiłam, idealnie tworzyło się z Wami ten portal chodź czasem były zgrzyty ale to nic. Dzięki Wam również nauczyłam się wiele i wiele zyskałam. Dzięki temu tez prowadzę swojego dotychczasowego bloga. Mam jednak nadzieje ze portal zostanie taki jak był i wiele się w nim nie zmieni a Wy na pewno nie :)

Dzięki i do zobaczenia w nowej odsłonie. 
A tak będzie wyglądał portal po zmianach. Dopiero zrobi się czarny charakterem :)


( źródło internet )


Czyli czekamy co będzie dalej :)

Miłej niedzieli :)7 komentarzy:

 1. szkoda, ale nic nie możemy zrobić

  OdpowiedzUsuń
 2. eh szkoda ze to juz koniec...lakier dostałam i juz pomalowałam nim paznokcie :) efekty są na moim blogu :) odwiedzam się tu pozdrowionka !

  OdpowiedzUsuń
 3. to przykre... strasznie mi smutno mimo tego, że ta stronka od dawna nie była taka jak kiedyś. nie mniej cieszę się, że dzięki niej miałam okazję poznać tak wyjątkowe osoby :) :*

  OdpowiedzUsuń
 4. jakie piękne zmiany na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy31 maja, 2013

  dla mnie to już raczej koniec tej przygody. Już nawet pomijając te zmiany, chcę znaleźć czas na bloga, a przy 2 łobuziaków pewnie i z tym będzie ciężko ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. O piękny lakier i fajny gest ze strony firmy ;)

  OdpowiedzUsuń