wtorek, 25 września 2012

Moja pierwsza mała współpraca :)

Witajcie :)

W planach dzisiejszego wpisu mam za zadanie zaprezentować Wam moja pierwsza współprace nawiązana jeszcze zanim założyłam bloga.

Nie postawiłam z góry na kolorowe kosmetyki ani innego jego rodzaju ale na pielęgnacje dziecka. W ramach tego ze jestem kochająca mamusia wybrałam coś co da satysfakcje nie tylko mi ale i mojemu maluszkowi. 

Wystarczył jeden mail i odpowiedz była natychmiastowa. 
SudoPharma to najlepsza firma w Polsce stworzona z myślą o tworzeniu produktów doskonalej jakości przy doskonalej cenie. A sami zatrudnieni w niej specjaliści są z dziedziny farmacji, kosmetologii i medycyny. Pierwszy ich produkt wprowadzony na rynek to SUDOMAX który od nich otrzymałam i na dniach przedstawię Wam o nim recenzje i jego faktyczne skutki a mam nadzieje ze ich będzie wiele :)SUDOMAX to hipoalergiczny i antybakteryjny krem dla dzieci i dorosłych.

 Stworzony z mysla o bezbronnej i delikatnej skorze czyli skorze malego dziecka. Przeznaczony jest do codziennej pielegnacji skory i jej ochrony w miejscach podraznionych. Oraz w tak zwanej strefie około pieluszkowej. 

Wiec moje drogie panie już dziś wzięłam się za jego testowanie i na dnach pojawi się obszerna recenzja wraz mam nadzieje z nowymi współpracami :)

Do zobaczenia :)

2 komentarze:

  1. Sudomax niby głównie dla dzieci, ale swego czasu i mi ratował skórę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sudomax jak najbardziej dla dorosłych też. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń